Galeria
Hucisko
Roztocze Środkowe
Partyzancki Kraj
Linki
Roztocze - pogoda
Poleć stronę
Sonda
Susiec - "Stokrotka"
Gospodarstwo Agroturystyczne STOKROTKA w Suścu
ul. Tomaszowska 21A
22-672 Susiec

tel. 084 6654957
kom. 606 456125
Pokaż na Roztocze - mapa

   GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE STOKROTKA usytuowane jest na Roztoczu Środkowym w centrum Puszczy Solskiej. Proponujemy w nim kameralne warunki dla 15 osób w trzech pokojach 2-3 osobowych, jednym 2-osobowym i jednym rodzinnym 4-osobowym.
   DOM jest po modernizacji. Wszystkie pokoje posiadają przedsionki i swoje indywidualne łazienki z prysznicami. W każdym pokoju jest podwójne łoże i telewizor z telewizją cyfrową. W obiekcie i na podwórzu zapewniamy bezprzewodowy dostęp do internetu. Dotychczasowi goście doceniają szczególnie wygodne łóżka, piękne drewniane podłogi, ciekawy wystrój wnętrza i ciepłą atmosferę. Dobre samopoczucie zapewnia również przestronna, oddzielna i w pełni wyposażona kuchnio-jadalnia umożliwiająca samodzielne przyrządzanie posiłków. Dla chętnych oferujemy wyżywienie w gustownym pokoju stołowym.

OFERUJEMY:
1. bezprzewodowy dostęp do internetu w pokojach i na podwórzu,
2. rowery,
3. ognisko lub grill na podwórzu,
4. boisko do badmintona, ringo i tablicę do koszykówki,
5. miejsce do zabawy dla dzieci (drabinki, piaskownica, teren trawiasty),
6. bezpłatny parking dla samochodów,
7. duży wybór map i przewodników (oraz pomoc przy planowaniu pobytu)
8. dla chętnych wyżywienie,
9. weekendowe imprezy integracyjne dla zorganizowanych grup do 15 osób.

CENNIK:
• Pokój 1-osobowy 35-45 zł/dobę
• Pokój 2-osobowy 60-70 zł/dobę
• Pokój 3-osobowy 81-90 zł/dobę
• Pokój 4-osobowy 99-108 zł/dobę
Podane ceny noclegów dotyczą pokoju (nie osoby) i zależą od okresy, wielkości grupy i długości wypoczynku. W przypadku pobytu mniejszej ilości osób w pokoju cena jest niższa (np. w pokoju 3-osobowym za pobyt 2-osob cena wynosi jak za pokój 2-osobowy). Dla dzieci (w towarzystwie 2 osób dorosłych) przewiduje się zniżki od 50% do 100%.
• śniadanie 10 zł
• obiad 20 zł
• kolacja 10 zł


REZERWACJI noclegów można dokonać:
1. telefonicznie lub pocztą elektroniczną
2. Po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacji, przedpłatę w ustalonej wysokości od 30% do 50% kosztów całego pobytu (w zależności od czasu rezerwacji) można dokonać pocztą lub przelewem elektronicznym na konto: Łagowski Krzysztof, ul. Tomaszowska 21A, 22-672 Susiec, nr k-ta: 84-1240-2005-1111-0010-0624-6061 z dopiskiem w tytule: imię i nazwisko wpłacającego oraz termin rezerwacji od… do… .

JAK DO NAS DOJECHAĆ?
1. Z Warszawy przez Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski dalej koniecznie przez Łosiniec (nowa nawierzchnia) do Suśca, ul. Tomaszowska 21A.
2. Z Krakowa przez Rzeszów, Jarosław, Cieszanów, za Narolem w lewo przez Narol Wieś, przez wieś Paary do Suśca; (można też za Cieszanowem w miejscowości Kowalówka skręcić w lewo i przez Rudę Różaniecką, oraz Hutę Różaniecką dojechać na skróty do Suśca - ale często jest to gorzej utrzymany odcinek drogi),
3. Od strony Biłgoraja przez Józefów, Hamernię i Oseredek do Suśca. (Od Józefowa można jechać też dalej w kierunku na Tomaszów Lub. i za miejscowościami Ciotusza Stara i Ciotusza Nowa skręcić w prawo w słabo oznakowaną drogę na Susiec przez miejscowość Grabowica).


autor: Krzysztof Łagowski

dział:

Agroturystyka Susiec
Stokrotka


Stokrotka


Stokrotka


Stokrotka


Stokrotka


Stokrotka


Stokrotka


Stokrotka


StokrotkaOcena: brak · oceń  ·  Autor: leszeks  ·  Odsłon: 7550
Komentarze
Adam i Ania   30.04.2012 o 14:26
Jedno chyba z piękniejszych pod względem estetycznym gospodarstw w okolicy. Jesteśmy zachwyceni pobytem. To tu zostały podjęte nasze decyzje dotyczące zakupu mieszkania i zamieszkanie wspólne. Pozdrawiamy Adam i Ania.
Dodaj komentarz
Kod:
Przepisz kod z obrazka.
IMG
Autor:
e-mail:
Treść:

BBCode »
:-) :-D :-~ ;-) 8-) :-| :-( :-|| :-V
Licznik:  00000

Powered by F3Site.